White Hawks News · All Teams Schedule: Week of Dec 03 – Dec 09


Dec
04

Dec
04

Boys Freshman Basketball C-Squad vs. Southwest Christian High School

Southwest Christian
4:15 pm | Mound Westonka High School

Dec
04

Boys Junior Varsity Hockey at St. Paul Academy and Summit

St. Paul Academy and Summit
5:00 pm  

Dec
04

Boys Varsity Basketball vs. Southwest Christian High School

Southwest Christian
7:00 pm | Mound Westonka High School

Dec
04

Girls Varsity Hockey vs. New Prague High School

New Prague
7:00 pm | Mound – Thaler Hockey Arena

Dec
04

Boys Varsity Hockey at St. Paul Academy and Summit

St. Paul Academy and Summit
7:00 pm  

Dec
04

Dec
06

Boys Junior Varsity Hockey vs. Rochester Lourdes

Rochester Lourdes
5:00 pm | Mound – Thaler Hockey Arena

Dec
06

Girls Varsity Hockey at Orono High School

Orono
7:00 pm | Orono Ice Arena

Dec
06

Boys Varsity Hockey vs. Rochester Lourdes

Rochester Lourdes
7:00 pm | Mound – Thaler Hockey Arena

Dec
07

Boys Freshman Basketball C-Squad vs. Blake

Blake
5:30 pm | Mound Westonka High School

Dec
07

Boys Varsity Basketball vs. Blake

Blake
7:00 pm | Mound Westonka High School

Dec
08

Girls Varsity Basketball at Benilde – St. Margaret`s

Benilde – St. Margaret`s
TBA  

Dec
08

Girls Junior Varsity Gymnastics at Prior Lake High School

Invitational @ Twin Oaks Middle School
12:00 pm  

Dec
08

Girls Varsity Hockey vs. St. Francis

St. Francis
1:00 pm | Mound – Thaler Hockey Arena

Dec
08

Boys Junior Varsity Hockey vs. Bloomington Kennedy

Bloomington Kennedy
3:00 pm | Mound – Thaler Hockey Arena

Dec
08

Dec
08

Boys Freshman Basketball C-Squad vs. Chanhassen High School

Chanhassen
4:15 pm | Mound Westonka High School

Dec
08

Boys Varsity Hockey vs. Bloomington Kennedy

Bloomington Kennedy
5:00 pm | Mound – Thaler Hockey Arena

Dec
08

Girls Varsity Basketball at Benilde – St. Margaret`s

Benilde – St. Margaret`s
6:00 pm  

Dec
08

Boys Varsity Basketball vs. Chanhassen High School

Chanhassen
7:00 pm | Mound Westonka High School